بهترین-جنس-درب-ضدسرقت3
05
اردیبهشت

بهترین جنس درب ضدسرقت

بهترین جنس برای درب ضد سرقت ؛ فلز؟ چوب یا کامپوزیت؟

تابحال فکر کرده اید یک خانه مسکونی ایده آل باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ امنیت؟ دسترسی محلی مناسب؟ زیبایی؟ قیمت منطقی؟ یا…
همه موارد ذکر شده می توانند دلایل شما را برای خرید یک واحد مسکونی در یک آپارتمان یا یک خانه ویلایی توجیه کنند؛ اما همانطور که هم شما و هم ما می دانیم دو عامل امنیت و زیبایی از اهمیت به مراتب بیشتری نسبت به سایر موارد برخوردار هستند.
شاید شما بتوانید دسترسی محلی نه چندان مطلوب یا قیمت کمی بیشتر از عرف ساختمان را نادیده بگیرید. اما مطمئنا نمی توانید از کنار زیبایی و بخصوص امنیت منزل خود به سادگی عبور کنید! به همین دلیل در این مقاله به بررسی بهترین جنس درب ضدسرقت خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

درب های ضد سرقت که چند سالی است. در کشور ما فراگیر شده است. و باعث شده توجه پیمانکاران زیادی را به خود جلب کند، نقش بسیار پر رنگی در فراهم کردن. این امنیت و آسایش دارند. حال استفاده از طراحی های زیبا و مدرن بر روی این درب‌ها نیز می تواند نقشی هرچند کوچک در زیباتر شدن خانه شما نیز داشته باشند.
اما سوالی که شاید برای خیلی از شما وجود داشته باشد این است که از بهترین جنس درب ضدسرقت کدام است؟ آیا استفاده از هر یک از این جنس‌ها در میزان امنیت درب‌ ها نقش دارد یا خیر؟ بهترین جنس برای درب ضد سرقت چیست؟

انواع درب های ساختمانی
بیشتر بخوانید

بهترین-جنس-درب-ضدسرقت

دلایل اهیمت درب ضدسرقت

ما در دنیایی زندگی می کنیم که به واسطه ی پیشرفت روز افزون تکنولوژی و ظهور فناوری های جدید، ما را خیلی زود به آنچه از راحتی در زندگی می خواهیم، می رسانند. امنیت همیشه مسئله بسیار مهمی برای محل سکونت است. از امنیت در برابر سارقان تا استحکام ساختمان در برابر زلزله و… پنجره های دو جداره، درب ضد سرقت، مصالح ساختمانی مستحکم، کیفیت بالای قطعات و… مواردی هستند که حتما باید در ساخت خانه های جدید به آن ها توجه داشت. اگر به این موارد بیشتر توجه شود، قطعا در امنیت و زیبایی خانه ی شما تاثیر بسزایی خواهد داشت.

بهترین برند درب ضدسرقت

بهترین جنس درب ضدسرقت ترک، درب سور می باشد. که توسط کشور ترکیه ساخته می شود. که بی شک یکی از انواع درب های ضدسرقتی است. که دارای کیفیت و قیمت بالا با متریال اصلی می باشد. این دربها عایق صدا، رطوبت و حرارت، در برابر برش و فشار مقاوم، در برابر وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی همچون زلزله مستحکم. و همچنین دارای اسکلت فلزی قوی شامل دو لایه روکش فلزی از جنس نورد سرد به ضخامت ۱.۵ میلی متر و چهارچوب این درب های پیش ساخته از ورق به ضخامت ۱.۵ میلی متر و عرض ۷ سانتی متر با پایه مقاوم ضد زنگ از جنس استینلس استیل می باشد. و معمولاً بخش داخل لنگه درب ضد سرقت از ورق فلزی مقاوم استفاده می شود. تا نفوذ به داخل ساختمان را غیرممکن کرده و یا به تأخیر بیندازد.

بهترین-جنس-درب-ضدسرقت2

تفاوت بین درب ضدسرقت چوبی و فلزی

همانطور که از نام درب ضد سرقت فلزی مشخص است. این درب ها از ساختاری فلزی ساخته شده اند. بد نیست بدانید که شما برای انتخاب رنگ مناسب برای این درب ها لازم است. تا علاوه بر زیبایی به برخی نکات دقت نمایید. عدم خوردگی فلز یا هوازدگی آن ها، و اینکه همواره بهتر است از رنگ هایی استفاده شود که هارمونی مناسبی میان رنگ فلز و رنگ درب ضد سرقت برقرار نمایند.

درب فلزی پارکینگ در شیراز
بیشتر بخوانید

امروزه برای رنگ آمیزی این درب ها بیشتر از رنگ های پودری الکترواستاتیکی استفاده می شود. نکته دیگری که درباره درب های فلزی باید بدانیم این است که، در این درب‌ها، در صورت وجود داشتن روکوب چوبی، رنگ فلز نیز از پشت درب دیده خواهد شد. لذا حتما دقت داشته باشید که در زمان انتخاب رنگ مورد علاقه خود، به رنگ فلز و همچنین چهارچوب درب نیز توجه نمایید.

البته برخلاف برخی مشکلات که در انتخاب رنگ مناسب برای درب ضد سرقت فلزی وجود دارد. نباید از این نکته غافل شده که درب های فلزی از امنیت و مقاومت به مراتب بیشتری در قیاس با درب های چوبی برخوردار هستند. یکی دیگر از ویژگی‌ هایی که باعث محبوبیت بیشتر درب های فلزی در مقایسه با سایر انواع درب ها شده، امکان استفاده از چندین قفل در قسمت های مختلف آن می باشد. اما این مورد در دربهای چوبی امکان پذیر نیست.

چه نوع درب ضد سرقتی بخریم؟

شاید مهمترین سؤالی که برای خرید  درب ضدسرقت پیش میاید این است که چه نوع درب ضد سرقتی بخریم؟ انواع مختلف درب ضدسرقت در بازار وجود دارد. و با مراجعه خرید ار به فروشگاهها وشرکت های تولید و فروش درب ضد سرقت انواع مختلف ان را میبینیم. و این سؤال برای خریدار پیش می اید که بهترین جنس درب ضدسرقت کدام است و کدام بدتر است؟ در حالی که همه دربهای موجود به اسم ضدسرقت به فروش میرسد. و برای راهنمایی مشتریان باید به چند نکته اشاره کنیم و مشتریان را بر اساس بودجه خرید بهترین راهنمایی را بدهیم.

درب فلزی ویلایی در کرج
بیشتر بخوانید

راهنمای خرید بهترین جنس درب ضدسرقت

مشتریانی که بودجه زیادی ندارند برای این مشتریان عملا” خرید دربهای ضد سرقت طرح ترک مقدور نیست بنا بر این باید از بین دربهای فلزی بهترین ان را انتخاب نمایند دربهای ضد سرقت فلزی چند مشخصه مهم دارند. که شامل ضخامت ورق لنگه درب ضخامت ورق چهار چوب سیستم قفل ونوع رنگ میباشند .
ضخامت ورق چهار چوب بهتر است که حداقل ۲۵/۱ میلیمتر وضخامت ورق لنگه درب ۷دهم میلیمتر باشد. که متاسفانه برخی فروشندگان به دروغ این ضخامتها را بیان می کنند که میتوان با کولیس ضخامت را کنترل نموده. و همچنین برخی فروشندگان ورق درب را معیار قرار می دهند. در صورتی که برخی از تولیدات بی کیفیت چینی با گذاشتن قطعات بتن در داخل لنگه درب سنگین می شود. و باعث اغفال مشتریان می گردند. در مورد سیستم قفل بهترین معیار سنجش ورق توپی یا سیلندر است. که می توان آن را از روی درب به راحتی باز نموده. و چنانچه خیلی سبک باشد قطعا” بدون کیفیت است.