تمیز-کردن-درب-فلزی-4
12
اردیبهشت

تمیز کردن درب فلزی

چگونه درب فلزی را تمیز کنیم؟

انجام فعالیت های تمیز کردن درب فلزی بر تمام جنبه های فعالیت های زندگی تاثیر می گذارد. ما گرد و غبار را از تمام سطوح حذف می کنیم، کف را پاک می کنیم و پنجره ها و لوازم خانگی را پاک می کنیم. در میان روش های استاندارد به سادگی از دست رفته نه کمتر مهم اما کمتر تولید فرآیند های تولید شده است.

نکات برجسته

درهای داخلی در کمتر از سایر اشیاء در آپارتمان جمع آوری خاک و گرد و غبار. این به ویژه قابل توجه است. که اگر بوم درب یکپارچه نیست اما دارای قطعات مختلف حک شده شیشه است. در درهای سبک، آثار دست های کثیف بلافاصله ظاهر می شود. و لوازم جانبی با یک لایه چسبنده خاک مخلوط شده. با گرد و غبار پوشیده شده است. تمیز کردن درب فلزی.

ما نکات اصلی مراقبت از درب را بازگو می کنیم

درب های فلزی چون بیشتر در محیط بیرونی ساختمان قرار دارند. در معرض زنگ زدگی و پوسیدگی قرار می گیرند. پس باید به محض مشاهده کوچک ترین لکه زنگ زدگی آن را از بین ببرید، زیرا در صورت عدم توجه این زنگ زدگی کوچک به مرور زمان افزایش پیدا خواهد کرد. برای از بین بردن زنگ زدگی اگر مقداری نفت را با کمی روغن خوراکی قاطی کنید. و بر روی محل مورد نظر بکشید. به طور کامل این مشکل را حل خواهد شد.

 • لازم است زمان اختصاص دادن نه تنها برای شستشوی درب خود بلکه تمیز کردن و تنظیم لوازم جانبی اگر آن از بین می رود. لازم است آن را بکشید کرم ها – روانکاری.
 • اگر شما خانه ها را از یک درخت طبیعی داشته باشید. یک آرایه، ارزش آن را در محیط های Microclimate تنظیم کنید. ضروری است که برای افزایش دمای بالاتر از ۲۵ درجه سانتیگراد، رطوبت بیش از ۷۰ درصد باشد.
 • آسیب شدید به درب های با کیفیت بالا پنهان نمی شود. امکان پنهان کردن هر دو خراش و نه دندان وجود ندارد، بنابراین سعی کنید از مواد مراقبت کنید.
 • هنگامی که آلودگی و تشکیل لکه ها، سعی کنید درب های داخلی خود را بشویید. بهتر است که صبر کنید تا خاک را به ساختار مواد جذب کنید.
 • درهای قدیمی بهترین کیفیت یا اکوسپن مدرن نیستند. شما می توانید علاوه بر آلودگی با پوشش لاک محافظت کنید. نه معقول ترین خروجی اما برای همه قابل دسترسی است.
 • در طول تعمیر، درب های پلی اتیلن را بست، مانند سایر اقلام مبلمان
انواع درب ساختمان
بیشتر بخوانید

تمیز-کردن-درب-فلزی

درب ها از مواد مختلف ساخته شده اند

از PVC، لمینیت، از Ecoosphone، از یک روکش طبیعی چوبی از یک آرایه ساخته شده است. برای هر ماده در نسخه کامل ترکیب مواد شوینده خود، و یا فقط آب تمیز. برای شستن و تمیز کردن می توانید از راهنمایی های زیر استفاده کنید.

 • بسیاری از درهای مدرن مجهز به عینک هستند. تا آنها را بدون تمایل و طلاق پوشانند. چند قطره الکل امیمی را به آب اضافه کنید، به شرطی که آنها مات نیستند.
 • قطعات فلزی در درها به خوبی با یک راه حل صابون معمولی تمیز می شوند.
 • به منظور جلوگیری از پوشش درب، بهتر است شستشو و پاک کردن سطح با یک پارچه نرم، مانند جیر یا میکرو فیبر.
 • در تزئینات و عناصر درب حک شده، گرد و غبار قطعا انباشته خواهد شد. بنابراین فراموش نکنید که آن را در طول تمیز کردن هفتگی خانه حذف کنید.
 • پایان دادن به برگ درب، توجه به لوازم جانبی، شستشو و ضد عفونی دسته.

ترکیب سرکه برای تمیز کردن درب فلزی

یکی دیگر از مهم ترین ترفندها و روش هایی که به کمک آن می توان به جلا دادن درب های فلزی کمک نمود. این است که از ترکیب سرکه استفاده نمایید. سرکه خاصیت تمیز کنندگی بسیار قوی ای دارد. و نکته بسیار مهم این که، با کمک سرکه می توانید درب های فلزی براق و جلا داده شده ای داشته باشید. به همین خاطر پیشنهاد ما این است که حتما از ترکیب سرکه بعد از تمیز کردن درب فلزی استفاده کنید. تا در نهایت بتوانید درب های تمیز و درخشانی داشته باشید.

مواردی درباره درب های ریلی
بیشتر بخوانید

مواد شوینده برای تمیز کردن درب فلزی

تمیز کردن درب فلزی, محصولات شستشو درب انتخاب شده است. با توجه به مواد مورد استفاده درجه آلودگی و حضور عناصر تزئینی بر روی سطح بوم انتخاب شده است. و در ضمن تمیز کردن هفتگی درب ورودی را در برنامه ریزی خود قرار دهید.

مواد شوینده جهانی که به شکل اسپری فروخته می شوند. بسیار محبوب می باشند. آن ها بسیار مناسب برای استفاده هستند. آن ها دارای بوی های شیمیایی نیستند. و به تمیز کردن از لکه ها و سایر آلاینده ها، کیفیت های مختلف سطوح را تمیز می کنند: شیشه، چوبی، پی وی سی، اکوپون. شما می توانید وسیله ای برای شستن نوع خاصی از پوشش درب، در همان فروشگاه هایی که درب ها را خریداری کرده اید. خریداری کنید.

تمیز-کردن-درب-فلزی-2

در میان مواد شوینده محلی، که هموطنان ما در حال تلاش برای شستن درب هستند. با ترکیبات زیر می توانند تشخیص دهند.

 • مایع شستشو مایع کاملا با حذف آلاینده ها از سطح روکش برخورد می کند. Ecoschpon همچنین می تواند با ترکیب مشابه سورفاکتانت پاک شود.
 • لکه های چربی را می توان با استفاده از سیب زمینی حذف کرد. به دلیل اینکه سیب زمینی تازه به نصف کاهش می یابد. و مالش می شود. پس از، از بین بردن محل خالص را با آب معمولی شستشو دهید. و خشک خشک را پاک کنید.
 • برای درها از یک آرایه و روکش طبیعی، به خصوص تمیز کردن مرطوب دوست داشتنی، زنان خانه دار راه خوبی برای حذف نقاط ضخیم و کثیف پیدا کردند. تالک به آلودگی پور، آن را جذب می کند، پس از آن توسط یک پارچه خشک پاک می شود.
 • برای جلا دادن درب از روکش درخشان در آب پاک استفاده شده. برای شستشو شما می توانید سرکه سیب را اضافه کنید. نسبت تقریبی: ۱ قاشق غذاخوری در هر لیتر آب.
درب فلزی فرفورژه در اردبیل
بیشتر بخوانید

سخن پایانی در مورد درب فلزی

در نهایت این که اگر درب فلزی ساختمان خود را از مراکز شناخته شده و معتبر خریداری نمایید. که کیفیت خوب و قابل قبولی داشته باشند،مطمئن باشید نیازی به هزینه کردن برای نگهداری از آن حداقل برای چند سال نخواهید داشت. پس قبل از اقدام به خرید حتما پرس و جو کرده و اطلاعات لازم را کسب کنید.