خرید بهترین پنجره دوجداره
01
اردیبهشت

خرید بهترین پنجره دوجداره

کدام پنجره دوجداره بهتر است؟

کدام پنجره دوجداره بهتر است  ؟ یا بهترین مارک پنجره دوجداره upvc ؟ این دو سوال به عنوان دو سوال بسیار مهمی می باشند که توسط بیشتر افراد خریداری پنجره دو جداره از ما پرسیده می شود در این پست  قصد داریم شما را  به گونه ای راهنمایی کنیم تا با خرید بهترین پنجره دوجداره  آشنا شوید.

برای شناخت بهترین پنجره دوجداره لازم است که پنجره را در موارد مختلفی دسته بندی کنیم چرا که هر دسته می تواند یک معیار برای معرفی بهترین پنجره دو جداره یو پی وی سی از دبد شما باشد چرا که هر محل نصب قطعا دارای ویزگی های خاص خود می باشد و می تواند معیار های خاص خود را داشته  باشد به طور کلی از مهمترین فاکتورها برای معرفی بهترین پنجره دوجداره upvc می توان به

 • بهترین مارک پنجره دوجداره (نوع برند پروفیل)
 • بهترین نوع پنجره دوجداره (مدل بازشو پنجره دوجداره)

مقایسه پروفیل وین تک و ویستابست

پروفیل ویستابست از پروفیل وین تک گرانتر می باشد پروفیل ویستابست از وین تک سنگین تر می باشد در عوض پروفیل وین تک دارای حرفه های بیشتری می باشد ضخامت در دیواره های خارجی در پروفیل خانواده ویستابست بیشتر می باشد و پروفیل وین تک سطح مقاومت بیشتری نسبت به پروفیل ویستا بستگی دارد.

هر دو پروفیل یعنی وین تک و ویستا بست همانگونه که اشاره شد دارای رنج های مختلفی می باشند که هر کدام دارای ویزگی های خاص خود می باشد لازم است بدانید این دو پروفیل سالیان طولانی است که به عنوان پروفیل های درب و پنجره دوجداره مورد استفاده قرار میگیرند.

حفاظ استیل
بیشتر بخوانید

بهترین مارک پنجره دوجداره

مارک های مختلفی از پنجره دوجداره در بازار موجود می باشد که هر کدام از آنها دارای ویزگی های خاص خود می باشند و دارای قیمت های مختلفی می باشند یکی از فاکتورهای موثر در قیمت پنجره دوجداره upvc همین مارک یو پی وی سی می باشد به  طور کلی سه مدل پروفیل در بازار بیشترین استفاده را دارد.

 1. وین تک
 2. ویستا بست
 3. هافمن

بهترین نوع پنجره دو جداره از نظر مدل 

یکی دیگر از سوالاتی که پرسیده می شود برای خرید پنجره دوجداره این است که کدام کدام مدل پنجره دوجداره بهتر می باشداین سوال نیز بسته به موقعیت پنجره دارد مثلا شما می توانید از پنجره کشویی یا ریلی در آشپزخانه استفاده کنید یا از پنجره دایره ای در حمام و دستشویی استفاده کنید اما آن چیزی که مهم می باشد بهترین مدل پنجره دوجداره از لحاظ بازشو برای نصب بستگی به اولا محل نصب و دوما اندازه محل نصب پنجره دو جداره دارد.

مزایای پنجره دوجداره نسبت به پنجره‌های معمولی

 • عایق حرارتی مناسب برای ساختمان
 • عایق صوتی
 • افزایش امنیت
 • کاهش هزینه‌های انرژی
 • افزایش ارزش املاک
 • کاهش آسیب‌های ناشی از اشعه فرابنفش
 • آسیب کمتر به محیط‌زیست
 • نگه‌داری آسان
 • زیبایی

معایب پنجره دوجداره

 1. به صورت جزئی و تکی قابل تعمیر نیستند: پس به دنبال بهترین برند پنجره دو جداره باشید
 2. هزینه نسبتا بالا: پنجره دو جداره خییل بادوامتر و کاربردی تر از شیشه معمولی است. پس می ارزد کمی درباره بهترین برند پنجره دو جداره مطالعه کنید.

مدل در انتخاب بهترین پنجره دوجداره اهمیت دارد؟

مدل و نوع شیشه در پنجره ای که برای منزل یا محل کارتان استفاده میکنید مهم است زیرا مدلهای خاص پنجره، مثلا پنجره هایی که گرد هستند با هر پروفیلی قابل شکل دادن نیسنتد. پس باید ببینید کدام برندها میتوانند شرایط تولید مناسب بهترین پنجره دو جداره را مهیا کنند.

بهترین جنس درب ضد سرقت
بیشتر بخوانید