درب فلزی و 3نکته مهم
25
فروردین

درب فلزی و سه نکته مهم

خرید درب فلزی؛ نکات مهم برای خرید درب ورودی

اولین چیزی که در زمان مشاهده یک ساختمان بزرگ موجب جلب توجه شما می‌ گردد. مطمئنا از نمای دور و فاصله چند صد متری، جواب درب فلزی ساختمان نیست. ولی در مقابل اگر قصد ورود به یک شرکت، مجموعه و اصلا منزل مسکونی داخل ساختمان را داشته باشید. این بار چه چیزی توجه‌ شما را جلب می‌ نماید؟ احتمالا اول از همه درب فلزی یا درب ورودی ساختمان.

 جزئیات مهم در خرید درب فلزی با رویکرد زیبایی

اگر تا کنون سابقه خرید درب ورودی ساختمان برای مجموعه خودتان را داشته باشید، احتمالا با این مشکل روبرو شده‌اید: بعد از انتخاب درب و حمل و نقل آن به محل بنا، متوجه شده‌اید که محصول خریداری شده زیبایی مورد انتظار را ندارد. مشکل اصلی این است که شما در زمان خرید در فلزی، صرفا به زیبایی خود آن دقت می‌کنید، در جایی که باید در نظر داشته باشید نقش و رنگ آن با محیط اطراف درب نیز هماهنگی لازم را داشته باشد.

زیبایی و کیفیت را فدای همدیگر نکنید

پیش از تمام نکات اصلی که در این مقاله بیان خواهد شد. به این نکنه توجه داشته باشید لطفا زیبایی و کیفیت را فدای همدیگر نکنید! برخی از خریداران با توجه به مشاوره اشتباه فروشندگان تصور می‌ نمایند درب هایی که رنگ‌ های به شدت زیبا و خیره کننده دارند، از کیفیت و ماندگاری پایینی برخوردار هستند. در برابر عکس این سناریو هم برای بعضی دیگر از مشتریان اتفاق می‌ افتد. کسانی که فکر می‌ کنند در زمان خرید درب تنها بایستی به زیبایی توجه نمایند و بدون توجه به کیفیتِ رنگ، ورق و متریال های بکار رفته آن، محصولی بی‌ کیفیت را خریداری می‌ نمایند.

نرده راه پله فلزی
بیشتر بخوانید

نکات مهم خرید درب پارکینگ امنیت

قفل در

زمان خرید درب فلزی به دقت قفل درب، زبانه، دستگیره و این جزئیات ریز را بررسی کنید. اگر امنیت مجموعه برای شما اهمیت زیادی دارد. پیشنهاد می‌کنیم سراغ خرید درب هایی بروید که از سیستم‌های پیشرفته ضد سرقت برخوردارند و می‌توانند در این زمینه خیال شما را راحت کنند.

درب-فلزی

لولا

موضوع بعدی مورد توجه در امنیت در فلزی، چه محصول مورد نظر درب حیاط ساده باشد و چه درب ساختمان ویلایی و اداری و… کیفیت لولاها است. احتمالا خودتان خبر دارید که یکی از شیوه‌های نوین سرقت درب ها، مخصوصا در خانه‌های ویلایی و باغ و… بریدن لولای آن است. با توجه به همین موضوع، لولای درب ها را بررسی کنید و مطمئن شوید که علاوه بر قدرت تحمل وزنِ در، توانایی بالایی در مقابل ضربه و برش داشته باشند.

جنس ورقه

شاید مشاهده کرده باشید که زمان فشار دادن درب بزرگ یک ساختمان، ورقه‌های آهنی آن تا چند دقیقه در حالت لرزش و ویبره قرار می‌گیرند. یک درب با کیفیت از ورقه های آهنی و “بصورت یکپارچه” ساخته شده تا در صورت برخورد شیء، فشار و… بتواند استحکام بالایی از خودش نشان داده و سریعا مقاومت خود را از دست ندهد. مخصوصا در مکانهایی که درب فلزی ساختمانی که با ورقه های کم ضخامت ساخته شده باشد، خطرات زیادی به همراه خواهد داشت.

نکته مهم در خرید درب ورودی ساختمان ماندگاری

یکی از عوامل مخرب برای انواع درب ورودی ساختمان، تغییرات آب و هوایی است. کشور ایران دارای شرایط آب و هوایی متفاوتی در شهرهای مختلف است. از رطوبت نواحی شمال در حاشیه دریای خزر گرفته تا نواحی شرجی و گرم جنوب، شرایط مختلف اقلیمی هستند که بسیار واکنش پذیر تلقی می شوند. در این شرایط، مخرب ترین پدیده طبیعی شیمیایی یعنی خوردگی، سلامت درب های فلزی ساختمانی را به شدت تهدید می کند. فرسایش، ترک خوردگی، پوسیدگی، زنگ زدگی و ساییدگی درب ها در قسمت های مختلف، سایر تغییراتی هستند که برای درب ورودی ساختمان اتفاق می افتد.

پنجره مناسب برای خانه
بیشتر بخوانید

کلام آخر

در آخر اگر نیاز به خرید یک درب فلزی با کیفیت، درب حیاط، درب پارکینگ ریلی-غیر ریلی، درب ورودی ساختمان و… را دارید، مجموعه تبریز متال با برخوردار بودن از یک آرشیو واقعا کامل، انتخاب مناسبی است. با توجه به مشاوره‌های فنی رایگانی که فروشندگان مجموعه تبریز متال در اختیارتان قرار می‌دهند، می‌توانید به راحتی در خرید درب ساختمان باکیفیت به آنها اعتماد کنید.