درب های ضد حریق
05
آبان

درب های ضد حریق

درب های ضد حریق

تولید و ساخت انواع درب اتاق سرور

درب اتاق سرور همانطور که از اسمش پیداست برای اتاق هایی که در آن ها کامپیوترها، سرور و یا سیستم هایی که زیاد داغ میکنند استفاده میشود. که به دلیل بالا رفتن دمای هوا و حرارت، احتمال آتش سوزی و حریق بر اثر اتصالات برق زیاد است و به همین دلیل در این اتاق ها از درب ضد حریق مخصوصی که به درب اتاق سرور معروف است استفاده میشود، که هر ابعاد ، اندازه و مشخصاتی که بخواهید برای شما تولید کرده و با کمال افتخار در خدمت شما هستیم.

درب بیمارستانی

پیمانکاران و سازندگان بیمارستان بهتر از هر کسی میدانند که برای درب های اتاق عمل و … در بیمارستانها ملزم به استفاده از درب های ضد آتشسوزی تک لنگه و دولنگه با ابعاد مختلف هستند که ما انواع درب بیمارستانی را نیز با هر ویژگی و ابعاد و اندازه ای که نیاز داشته باشند تولید کرده و آماده عقد قرارداد با ایشان هستیم همچنین بار دیگر تاکید میشود که تاییدیه برای ایشان ارسال میشود و خیالشان از بابت همه چیز راحت باشد.

تولید کننده درب های ضد آتش سفارشی

مفتخر هستیم که خدمتتان اعلام کنیم ما تولیدکننده تخصصی و دارای گواهینامه بین المللی UL اروپا برای درب ضد حریق هستیم و تیم مجرب ما پس از بررسی های لازم در این صنعت وارد شده و کادر فنی ما دارای سابقه طولانی در زمینه فلزکاری ، تولید درب آسانسور و … نیز هست که با استفاده از تجارب خود توانسته ایم به امر تولید با کیفیت درب ضد حریق دست یابیم.

انواع پنجره کدامند؟
بیشتر بخوانید

کارخانه درب مقاوم در برابر آتشسوزی

خوشبخانه کارخانهبا استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا سعی در جلب اعتماد و رضایت هر چه بیشتر مشتریان داشته و به دنبال اهداف برون مرزی و صادرات درب به دیگر کشورها نظیر قزاقستان ، عراق  و … نیز میباشد. لازم به ذکر است هر چند محل تولید دربهای ضد آتش در شهر همدان میباشد اما به تمام شهرهای ایران ارسال انجام میشود و شما عزیزان با کمی بررسی متوجه خواهید شد که حتی از دورترین نقاط ایران نسبت به همدان نیز برای شما ، خریدِ مستقیم بصرفه تر بوده و توجیه اقتصادی قابل توجهی خواهد داشت.

درب خروج اضطراری

طبق تعریف، درب خروج اضطراری باید مقاوم در برابر آتش سوزی و حرارت باشد و بتواند ۱۱۰۰ درجه سانتی گراد را حداقل طی یک ساعت یا همان ۶۰ دقیقه تحمل کند تا به منظور فرار در زمان آتشسوزی کارآمد باشد که ویژگی های تکمیلی در بخش اطلاعات و دسته بندی های همین وبسایت شرح داده شده است که رنگ کوره و دستگیره آنتی پنیک و… از جمله موارد لازم برای امنیت بیشتر واجب در ساخت هستند. ضمن اینکه برخی از این ویژگی ها با توجه به نیاز شما و ضمن رعایت استانداردها قابل تغییر هستند