ارتباط رنگ فلزات و طراحی داخلی
25
آذر

محافظت از نرده های استیل

محافظت از نرده های استیل

محافظت از نرده های استیل :تمیز کردن نرده ­های استیل داخل خانه
فکر نکنید نرده­ های استیل درون خانه در مقایسه با نرده ­های بیرون از خانه احتیاج به مراقبت کمتری دارند. نرده ­های استیل درون خانه باید به اندازه سایر وسایل استیل تمیز شوند، پیشنهاد ما این است که نرده­ های استیل را هر ۶ تا ۱۲ ماه تمیز کنید.

برای پاک کردن اثر انگشت، گرد و غبار یا کثیفی، از یک پارچه مرطوب برای تمیز کردن و از یک روزنامه برای خشک کردن استفاده کنید. برای لکه­ هایی که سختتر تمیز می ­شوند از یک اسکاچ تمیز برای از بین بردن لکه ها استفاده کنید. برای تمیز کردن نرده­ های استیل هرگز از سیم ظرفشویی و ابزار تمیز کننده فرساینده استفاده نکنید. این ابزار روی سطح نرده خش ­های زشتی ایجاد می­ کنند.

پاک کردن نرده ­های استیل خارج منزل
برخلاف نرده ­های استیل داخل خانه، این نوع نرده­ ها در معرض شدیدتر آب و هوا قرار دارند. این مواد در معرض شوره که حاصل هوای بالای دریا است ،آلودگی های محیطی ،نمک جاده در زمستان و دود اگزوز قرار می ­گیرند. بدین ترتیب، تعمیر آنها اجتناب ناپذیر است. شما باید نرده­ های استیل را اغلب پاک کنید تا شانس ایجاد لکه ­های قهوه ­ای کم شود.

پیشنهاد ما برای تمیز کردن نرده ­های استیل خارج منزل، تمیز کردن آنها در طی ٣ الی ۶ ماه است.

شما می ­توانید از یک چرم همراه با فسفریک اسید استفاده کنید تا لکه ­های قهوه­ ای را پاک کنید. اگر نرده­ ها از جنس استیل پولیش شده هستند، در امتداد آن تمیز کنید نه خلاف جهت.

درب پارکینگ و انواع ان
بیشتر بخوانید

بهتر است از مواد تمیزکننده که منحصرا برای تمیز کردن اجسام با جنس استیل ساخته شده­ اند، استفاده کنید تا احتمال آسیب به نرده ­های استیل به حداقل ممکن برسد.

پولیش زدن نرده استیل

برای باقی ماندن جلای طبیعی نرده استیل می­ توانید از یک پاک کننده­ پولیش دار به جای آب و صابون برای پاک کردن نرده، استفاده کنید.

از یک پارچه نرم و خشک برای جلا دادن به این گونه مواد استفاده کنید