ارتباط رنگ فلزات و طراحی داخلی
25
آذر

محافظت از نرده های استیل

محافظت از نرده های استیل

محافظت از نرده های استیل :تمیز کردن نرده ­های استیل داخل خانه
فکر نکنید نرده­ های استیل درون خانه در مقایسه با نرده ­های بیرون از خانه احتیاج به مراقبت کمتری دارند. نرده ­های استیل درون خانه باید به اندازه سایر وسایل استیل تمیز شوند، پیشنهاد ما این است که نرده­ های استیل را هر ۶ تا ۱۲ ماه تمیز کنید.

برای پاک کردن اثر انگشت، گرد و غبار یا کثیفی، از یک پارچه مرطوب برای تمیز کردن و از یک روزنامه برای خشک کردن استفاده کنید. برای لکه­ هایی که سختتر تمیز می ­شوند از یک اسکاچ تمیز برای از بین بردن لکه ها استفاده کنید. برای تمیز کردن نرده­ های استیل هرگز از سیم ظرفشویی و ابزار تمیز کننده فرساینده استفاده نکنید. این ابزار روی سطح نرده خش ­های زشتی ایجاد می­ کنند.

پاک کردن نرده ­های استیل خارج منزل
برخلاف نرده ­های استیل داخل خانه، این نوع نرده­ ها در معرض شدیدتر آب و هوا قرار دارند. این مواد در معرض شوره که حاصل هوای بالای دریا است ،آلودگی های محیطی ،نمک جاده در زمستان و دود اگزوز قرار می ­گیرند. بدین ترتیب، تعمیر آنها اجتناب ناپذیر است. شما باید نرده­ های استیل را اغلب پاک کنید تا شانس ایجاد لکه ­های قهوه ­ای کم شود.

پیشنهاد ما برای تمیز کردن نرده ­های استیل خارج منزل، تمیز کردن آنها در طی ٣ الی ۶ ماه است.

شما می ­توانید از یک چرم همراه با فسفریک اسید استفاده کنید تا لکه ­های قهوه­ ای را پاک کنید. اگر نرده­ ها از جنس استیل پولیش شده هستند، در امتداد آن تمیز کنید نه خلاف جهت.

انواع نرده راه پله
بیشتر بخوانید

بهتر است از مواد تمیزکننده که منحصرا برای تمیز کردن اجسام با جنس استیل ساخته شده­ اند، استفاده کنید تا احتمال آسیب به نرده ­های استیل به حداقل ممکن برسد.

پولیش زدن نرده استیل

برای باقی ماندن جلای طبیعی نرده استیل می­ توانید از یک پاک کننده­ پولیش دار به جای آب و صابون برای پاک کردن نرده، استفاده کنید.

از یک پارچه نرم و خشک برای جلا دادن به این گونه مواد استفاده کنید