مزایای توری های پلیسه
17
دی

مزایای توری‌های پلیسه

مزایای توری‌های پلیسه

توری‌های قدیمی همیشه مشکلات زیادی را برای مصرف کنندگان‌ ایجاد کرده‌اند. از جمله مشکلات این نوع توری‌ها می‌توان به زنگ زدگی، کثیف شدن، پاره شدن و بسیاری از مشکلات دیگر اشاره کرد. چنین مواردی باعث شده تا بسیاری از مصرف کنندگان به سراغ دیگر محصولات از جمله توری پلیسه بیایند. این توری‌ها قابلیت‌های متعددی را در اختیار خریداران خود قرار می‌دهد که در اینجا به صورت کامل در مورد مزایای توری‌های پلیسه صحبت می‌کنیم.

جلوگیری از ورود حشرات

ازمزایای توری‌های پلیسه انتظار می‌رود تا از هر گونه ورود حشره به داخل منزل در فصول گرم سال جلوگیری کند. اگر اندازه‌ی حفره‌های ایجاد شده در میان توری بیش از حد باشد، حشرات ریز به راحت‌ترین شکل ممکن وارد ساختمان می‌شوند. به همین دلیل، طراحی این محصولات طوری شکل گرفته تا تحت هیچ شرایطی حشره‌ای وارد منزل نشود.

یکی دیگر از قابلیت‌های فوق العاده مطرح توری پلیسه کاهش ورود گرد و غبار به منزل است. البته این بدان معنا نیست که با استفاده از این محصولات هیچ گونه گرد و غباری وارد منزل نمی‌شود بلکه استفاده از آن‌ها میزان ورود گرد و غبار به داخل را کمتر می‌کند. علاوه بر این، در صورت نصب درب و پنجره دوجداره و تعویض آن با پنجره‌های قدیمی می‌توانید تا حد زیادی از ورود گرد و غبار به داخل جلوگیری کنید.

تنوع رنگی

یکی از ویژگی‌هایی که این نوع محصولات را در مقایسه با دیگر توری‌ها کاملا متمایز کرده، امکان انتخاب رنگ دلخواه بر روی خرید شما است. بنابراین، می‌توانید رنگ آن را با توجه به نمای ساختمان یا دکوراسیون داخلی منزل مشخص کنید. علاوه بر این، امکان رنگ کردن پروفیل آلومینیوم نیز وجود دارد هرچند این موارد به طور مستقیم بر روی قیمت این محصولات تاثیر گذار هستند.

تعویض لولای درب فلزی
بیشتر بخوانید

تنوع رنگی توری پلیسه به رنگ‌های ساده ختم نمی‌شود. داستان جایی جذاب‌تر می‌شود که متوجه شوید می‌توانید حتی طرح مورد علاقه‌ی خود را بر روی این نوع توری‌ها نصب کنید. بنابراین، اگر به طرح‌های شخصی سازی شده علاقه مندید، می‌توانید این نوع طرح‌ها را بر روی توری پلیسه پیاده کنید. در واقع، چنین محصولی نه تنها کاربردهای زیادی برای مصرف کنندگان دارد،‌ بلکه زیبایی فوق العاده‌ای را به منزل شما می‌بخشد.

سادگی در نصب و رسیدگی

راحتی در نصب تنها قابلیت این توری‌ها از این جهت محسوب نمی‌شود. رسیدگی به این نوع توری‌ها نیز فوق العاده راحت است. در نتیجه، اگر به هر دلیلی کثیف شود یا گرد و غبار بر روی آن نشسته باشد می‌توانید خیلی راحت آن‌ها را تمیز کنید. از آن‌جایی که در توری پلیسه از مواد قابل انعطاف و فایبرگلاس استفاده شده، خریداران می‌توانند آن را از روی قاب بردارند و با آب و صابون شستشو دهند. البته، اگر می‌خواهید کمی پیشرفته‌تر ماجرا را دنبال کنید، کافی است بدون باز کردن این محصولات، آن‌ها را بخارشویی کنید هر چند بخارشویی به ابزار مخصوص نیازمند است. فراموش نکنید که خود پروفیل آلومینیومی نیز قابلیت شستشو دارد اما با یک دستمال ساده نیز می‌توان آن را تمیز کرد.