نرده تراس فلزی ساختمان
23
فروردین

نرده تراس فلزی ساختمان

توضیحاتی درباره نرده تراس فلزی ساختمان

ساختمان های که نرده تراس فلزی ساختمان در آنها اجرا شده است علاوه بر ایجاد امنیت برای حضور کودکان در تراس به زیبایی نمای ساختمان تاثیر مهمی دارد. مشخص است که جلوه تراس، با زیبایی نرده تراس ارتباط مستقیمی دارد. البته قبل از خرید نرده تراس باید انواع آنها را بررسی کنید، به نکاتی که در ادامه بیان میکنیم ما را همراهی کنید.

انواع نرده تراس برای نصب در ساختمان و ویلا

  • نرده تراس فرفورژه

در واقع همان نرده تراس آهنی هست که با هنر صنعتگری گل های فرفورژه در طرح های مختلف اجرا می شوند و مقاومت بالای دارد.

  • نرده تراس چوبی

این نوع که از قدیم مرسوم هست، و تنوع طرح کمتری دارد. البته دوام بالایی هم در هوای آزاد ندارد.

  • نرده تراس استیل

از مزیت های استیل ضدزنگ بودن و شیک بودن است که البته نگهداری کمی دشواری دارد و مقاومت زیادی در برابر هوای آزاد ندارد.

  • نرده تراس سنگی

نرده سنگی یا از سنگ های طبیعی و یا سنگ های مصنوعی تولید می شوند که می تواند در طرح های مختلف تولید بشوند.

  • نرده تراس شیشه ای

این نوع از نرده تراس در واقع دایره دید را محدود نمی کند و می تواند با توجه به نوع سازه کل تراس نصب بشود. البته باید به جنس شیشه دقت کافی داشته باشید.

  • نرده تراس فلزی

این نوع از نرده ها در طرح های مختلفی تولید می شوند که در هوای آزاد مقاومت بالای دارند. برای انتخاب نرده تراس فلزی، می توانید یک طرح نرده ساده و یا یک نرده تراس مدرن با طرح های برش لیزری متنوع، که زیبایی و امنیت خانه را تامین می کند داشته باشید.

درب فلزی فرفورژه در یزد
بیشتر بخوانید

نرده-تراس-فلزی-ساختمان

ارتفاع استاندارد نرده تراس ویلا چقدر است؟

حتما باید مدنظر داشته باشید که ارتفاع نرده تراس، مهم ترین نقش امنیتی آن را دارد به طوری که در کنار ایجاد امنیت، نباید طوری استفاده شود که زاویه دید ما را نسبت به بیرون محدود کند.

ارتفاع ۱۲۰ سانتی متری برای نرده تراس هست، این ساختار بدین منظور است که کودک، نتواند از آن بالا برود و خود را روی نرده آویزان کند. در کنار آن، این ارتفاع میتواند زاویه دید ایمن و مطلوبی ایجاد کند.

نرده تراس چه ویژگی های دارد؟

در واقع تبریز متال در کنار تولید تخصصی درب فلزی برش لیزری، تولید نرده حفاظ بالکن را هم دارد که نرده تراس فلزی هستند که با طرح های متنوع  برش لیزری تولید می شوند و به درخواست مشتری گل های فرفورژه هم برای تزئین به کار می رود.

نرده تراس تولیدی تبریز متال به دلیل رنگ آمیزی الکترواستاتیک در برابر زنگ زدگی مقاوم و مقاومت بالای دارند.

باید برای بُعد زیبا شناسی و  مهندسی ساخت نرده تراس دید کاملا تخصصی داشت. این کار را می توانید به متخصصان تبریز فلز بسپارید و از انتخاب نرده تا اجرای نرده تراس، در کنار مشاورین ما باشید و خاطرخود را از بابت بکار گرفتن بهترین و بروز ترین متریال و طرح نرده تراس، آسوده کنید.

مقرون به صرفه بودن نرده تراس فلزی ساختمان

با صرف هزینه ی بسیار کم می توانید اقدام به نصب نرده فلزی بالکن و تراس کرده و ایمنی را فراهم نمایید. زمانی که صحبت از کودکان و فرزندانمان می باشد هیچ ریسکی جایز نباشد.کودکان در سنین پایین بسیار سر به هوا و بازیگوش می باشند. اگر در خانه ی شما نیز کودکی زندگی می کند، نصب نرده فلزی تراس و بالکن ساختمان امری کاملا ضروری می باشد. شما عزیزان همواره با دنبال کردن ما در اینستاگرام و آپارات میتوانید از طرح های جدید دیدن فرمایید.

تزیین نرده بالکن و تراس
بیشتر بخوانید