ویژگیهای یک درب خوب
05
اسفند

ویژگیهای یک درب خوب

ویژگی های اصلی یک درب خوب چیست؟

انتخاب و خرید درب ورودی آپارتمان یکی از مسائل مهم در حوزه ساخت و ساز آپارتمان های مسکونی می باشد. ویژگیهای یک درب خوب درب های ورودی به منازل مسکونی ختم نمی شود؛ بسیاری از شرکت ها و دفترهای اداری نیز از انواع درب آپارتمانی برای ورودی ساختمان استفاده می کنند. انواع مدل های مختلفی از این درب ها در حال حاضر در بازار موجود هستند که از جنس های مختلف ساخته شده و هر کدام یک ویژگی کاربردی دارند. آنچه مهم است اینکه این درب های ورودی باید حداکثر ایمنی را برای ساختمان ها فراهم سازند.

بسیاری از مشتریان ممکن است هنگامی که برای خرید درب اقدام می کنند از جزئیات درب ها و اینکه چه ویژگی هایی را باید در درب آپارتمان جستجو کنند، بی اطلاع باشند. درب ورودی هر مکان از اهمیت بیشتری برخوردار است چرا که بیش از ۳۰ درصد از سرقت های خانه های مسکونی از طریق درب ورودی انجام می گیرد.

تفاوتی نمی‌کند درب ورودی برای مجتمع های چند واحدی بزرگ انتخاب شود و یا برای نصب در آپارتمان های کمتر است پنج واحد؛ آنچه در این مسئله اهمیت دارد، استفاده از بهترین درب های امنیتی با بهترین مصالح اولیه، با دوام و کارایی منحصر به فرد است. بنابراین این مطلب را بیان ویژگی های یک درب خوب برای درب ورودی آپارتمان اختصاص داده ایم.

ویژگی های درب ورودی

مشتریان خرید درب ورودی، دو دسته هستند؛ دسته اول را پیمانکاران و مهندسان ساخت و ساز تشکیل داده‌اند؛ این گروه از افراد به دنبال خرید عمده درب ورودی آپارتمان برای نصب در پروژه های ساختمانی خود هستند. این دسته از افراد، اطلاعات کامل تری از ویژگیهای یک درب خوب برای آپارتمان ها در مقایسه با سایر مشتریان دارند. بنابر این در کوتاهترین زمان، محصولات مورد نظر خود را سفارش می دهند.دسته دوم مشتریان برای خرید درب، ساکنین خانه ها هستند. افرادی که قصد دارند درب آپارتمان خود را تعویض یا نوسازی کنند، نسبت به انتخاب درب ورودی با حداکثر ایمنی حساسیت زیادی به خرج می دهند. البته قیمت خرید درب ورودی آپارتمان نیز در تمام پروژه ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

درب فلزی فرفورژه در کرج
بیشتر بخوانید

مهم ترین ویژگی های درب ورودی آپارتمان به صورت زیر معرفی می‌شوند

ضد ضربه، مقاوم، ضد سرقت و غیر قابل نفوذ برای افراد ناشناس باشد.

در برابر شرایط آب و هوایی مانند رطوبت و آتش سوزی مقاومت بالایی داشته باشند.

قابلیت رنگ پذیری داشته و پوشش‌های اعمال شده بر آن در طولانی مدت پایداری خود را حفظ کنند.

از نظر قیمت خرید، هزینه های نصب و هزینه های تعمیر و نگهداری، در حداقل مقدار خود قرار داشته باشند.

باید حداکثر ایمنی را برای خانه فراهم سازد و به عنوان یک درب ضد سرقت معرفی شود.

درب ورودی آپارتمان از جنس های چوب، فلزی، فایبرگلاس و یا یو پی وی سی ساخته می شوند؛ بر همین اساس، مهم ترین  انواع مدل های مختلفی از این درب ها در حال حاضر در بازار موجود هستند که از جنس های مختلف ساخته شده و هر کدام یک ویژگی کاربردی دارند باید داشته باشند، انواع مدل های مختلفی از این درب ها در حال حاضر در بازار موجود هستند که از جنس های مختلف ساخته شده و هر کدام یک ویژگی کاربردی دارندجلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان است.یک درب آپارتمانی خوب از بهترین مواد اولیه ساخته می‌شود تا شرایط تمیز کردن و شستشوی آن به سادگی و با نیاز به کمترین وسایل اولیه انجام گیرد.زمانی می‌توانیم بگوییم فروش درب ورودی آپارتمانی با بهترین شرایط انجام می گیرد که خدمات مشاوره خرید، نصب و گارانتی محصولات و همچنین پشتیبانی مشتریان توسط مرکز فروش ارائه گردد.