درب فلزی

در گذشته درب های آهنی یک درب فلزی ساده بودند که پس از مدتی که از عمرشان می گذشت زنگ می زدند و طبیعتا چندان توجهی به  نقش آنها در زیبائی نمای ساختمان نمی شد. زیرا نمای ساختمان هم دست کمی از ظاهر درب آهنی خانه نداشت!اما امروزه یک درب لوکس ویلایی دستساز نقش بسیار مهمی در نمای ساختمان های مدرن امروزی دارد و کارخانه دربسازه افتخار دارد که به عنوان یکی از بزرگترین و قدیمی ترین تولیدکنندگان انواع درب لوکس و مدرن فرفورژه، انواع درب زیبا را مطابق با سلیقه شما طراحی، تولید و رنگ کرده و در سراسر ایران و خاورمیانه ارسال و یا در صورت تمایل شما نصب می نماید.

یکی از مشکلات ما به عنوان تولیدکننده وجود برخی از افرادی است که درب با ظاهر لوکس را با کیفیت بسیار پایین و غیراستاندارد تولید و روانه بازار می کنند و طبیعی است که چنین درب بی کیفیتی قیمت بسیار پایینی داشته و در نتیجه انتخاب اول برخی مشتریان بوده، اما پس از چند ماه تفاوت درب ارزان و درب با قیمت مناسب را پس از اولین بارش متوجه می شوند!

پیشنهاد ما پیش از سفارش درب

پیشنهاد ما بسیار ساده است. پیش از سفارش و  پرداخت پول از محل کارخانه تولیدکننده درب بازدید کنید تا تفاوت بین تولید کننده واقعی و دلال و واسطه را متوجه شوید!

اطلاعات کامل در این باره:

درب حیاط و درب پارکینگ را از کجا بخریم؟

همین جا از شما دعوت می کنیم به ما افتخار داده و از تولیدی تبریز متال تولید کننده درب فلزی بازدید به عمل آورده تا با ما بیشتر آشنا شوید.

اگر به شمال کشور تشریف برده باشید برخی از درب ها زنگ زده هستند و دلیل آن شرجی هوا، رطوبت ، نم بالا و باران زیاد است، اما البته کافی است نمونه کارهای انجام شده کارخانه دربسازه در شمال تا جنوب ایران را نیز ببینید که همانند روز اول زیبا با رنگ پایدار هستند و دلیل آن استفاده از رنگ پودری الکترواستاتیک است که در دما و زمان استاندارد در کوره پخته می شود و رنگ در دل آهن می رود.

البته نکته مهم اینکه کلیه درب های تولیدی کارخانه درب سازه با این فناوری تولید می شوند و نه فقط درب های ارسالی برای شمال یا جنوب کشور!

چند نکته مهم درباره انواع درب ساختمان و درب ویلا

درب لوکس ویلایی دستساز و عابررو به لحاظ شکل ظاهری و نوع ساخت دارای تنوع بالایی بوده و به چند دسته کلی تقسیم می شوند که به خوبی تمامی سلیقه ها را پوشش می دهد. تمام این مدلها را میتوان در ابعاد و اشکال مختلف ساخت: به عنوان درب ورودی ساختمان , درب ماشین رو(درب پارکینگ) , درب عابر(درب حیاط) , درب لابی , درب ویلایی , درب تالار یا باغ , درب کارخانه , درب برای ساختمان های مدرن یا درب های کلاسیک و …