درب-فلزی-فرفورژه-در-سمنان
19
دی

درب فلزی فرفورژه در سمنان

 درب فرفورژه : فرفورژه چیست؟

فرفورژه Ferforge واژه ای فرانسوی است که در فارسی به گلنرده نیز ترجمه شده است. (wrought Iron)،  به معنای تغییر حالت و فِر چهارپهلو یا میلگرد فلزی می باشد. نوک فلز به وسیله چکش یا پتک تیز پس از گرم شدن داخل کوره آهنگری ، در چند مرحله با هنر دست صنعتگران ماهر به قطعه ای فِرخورده ( دایره های ریز حلزون مانند) و زیبا تبدیل میشود. در ادامه درباره درب فلزی فرفورژه در سمنان بیشتر آشنا خواهید شد.

فرفورژه در تزئین بسیاری از محصولات در صنایع فلزی قیمت ساخت در و پنجره فلزی کاربرد دارد. ساخت تخت های فلزی، گلدان، شمعدان، نرده پله، پنجره، درب و بینهایت محصول دیگر که توسط چلنگران ماهر طراحی و ساخته می شود. درب فلزی فرفورژه در سمنان نیز از استقبال خوبی برخوردار است,در ادامه در مورد این مطلب توضیح بیشتری خواهیم داد,با ما همراه باشید.متریال پایه برای ساخت تمام انواع درب فلزی فرفورژه در سمنان, آهن است. تمام قطعات در این مدل درب زیبا از چهارسوهای فلزی تشکیل میشود به همین دلیل دربهای فرفورژه پایدارای و استحام بسیار بالایی دارند.

در تولید درب فلزی فرفورژه در سمنان چه مدل هایی را می توان سفارش داد؟

تولید گل‌نرده در صنعت به این صورت است که میله های فلزی در کوره های ریخته گری در دمای بالا گداخته می‌شوند و تا دمای نرم شدگی حرارت می بینند؛ پس از آن از طریق دستگاه پرس و قالب گیری به اشکال مورد نظر در می آیند. استفاده از دستگاه های مدرن که بتواند میله های فلزی را به اشکال دلخواه شکل دهد در این صنعت یک ضرورت محسوب می‌شود. البته در  زمینه تولید درب فلزی فرفورژه در سمنان تبریز متال که از فناوری های پیشرفته تر با طرح های مدرن و جذاب استفاده می کند موفق تر خواهند بود. اغلب طرح های که بر روی انواع درب ساده در تبریز متال برای تولید درب فلزی فرفورژه در سمنان ارائه می شود اغلب به شکل حرف S انگلیسی یا تلفیقی از دو حرف S با پیچ و تاب های دنباله دار است.

مزایای خرید و نصب انواع درب های فرفورژه در چیست؟

اگر هزینه بیشتری برای درب فلزی فرفورژه در سمنان اختصاص می دهید، در عوض، زیبایی، امنیت، نوآوری و تکنولوژی را در یک زمان در اختیار خواهید داشت. بسیاری از مشتریان  تبریز متال در مورد قیمت درب حیاط فرفورژه با این چالش مواجه هستند که آیا درب های فرفورژه، ایمنی ورودی ساختمان را تضمین می‌کنند یا خیر؟!

یکی از اهدافی که صنعتگران تبریز متال  دارند تولید انواع درب های فرفورژه و درب فلزی ساختمان است، تولید محصولات مرغوب و با ایمنی بالا است. همچنین مرغوب ترین فلزات، چهار چوب، قفل فلزی، رنگ های پایدار، و لنگه های محکم درب برای تولید انواع درب فلزی فرفورژه در سمنان در صنعت به کار می روند. همچنین از بهترین رنگ ها و بادوام ترین پوشش الکترواستاتیک برای محافظت درب استفاده می شود. کیفیت این درب ها مطابق با استانداردها صنعتی می باشد؛ بنابراین خالی از لطف است که  محصولات تبریز متال را با ابهام در مسئله ایمنی ارزیابی کنید.

نسل جدید درب فلزی
بیشتر بخوانید

درب فرفورژه از نظر معماری

 • درب فرفورژه ساختمان
 • قیمت درب فرفورژه ساختمان
 • درب فرفورژه ویلایی
 • درب فرفورژه ویلایی مسکونی
 • درب فرفورژه باغ
 • درب فرفورژه باغ ویلا
 • درب فرفورژه تالار

درب فرفورژه در زمینه طراحی

 • درب فرفورژه مدرن
 • درب فرفورژه کلاسیک
 • درب فرفورژه CNC
 • درب فرفورژه فلزی
 • درب فرفورژه لوکس
 • درب فرفورژه سفارشی خاص

 

درب-فلزی-فرفورژه-در-سمنان

درب فرفورژه تک لنگه

اغلب دو تیپ از ساختمانها جهت طراحی از درب فرفورژه به کار می برند. یکی ساختمان هایی که از پارکینگ طبقاتی استفاده نموده اند. دوم : در ویلا ها و باغ هائی که محدودیت جا ندارند و میتوانند بدون هیچگونه محدودیتی از درب فرفورژه تک لنگه استفاده می‌ نمایند. درب فرفورژه یک لنگه به لحاظ زیبائی بهترین نوع درب فلزی پارکینگ محسوب می گردد. در این نوع درب فلزی با توجه به این که نیاز نیست از وسط باز شود، بهترین و زیباترین طرح های فرفورژه را روی این درب فلزی اجرا می‌ نمایند. تولید کننده درب فرفورژه تمایل بسیاری به ساخت این نوع درب پارکینگ به عنوان رزومه دارند. برای هرچه زیبا تر کردن درب فلزی و نمای ساختمان میتوان از قطعات فرفورژه بر روی درب فرفورژه فلزی استفاده نمود.

انتخاب رنگ درب ورودی ساختمان 

متداول ترین رنگ هایی که مشتریان  تبریز متال می‌پسندند، رنگ‌های مشکی، قهوه ای سوخته، طلایی، قرمز آجری، قرمز اخرایی و یا ترکیبی از رنگ های فوق بر روی لنگه های درب می باشد.

بسته به نوع مصالح و سنگ هایی برای طراحی نمای بیرونی ساختمان استفاده گردیده، بایستی مدل رنگ درب را انتخاب کرد. درب مشکی رنگ با تزیینات طلایی، هماهنگی جذابی با سنگ های روشن به رنگ کرمی یا قهوه ای روشن ایجاد می کند.

نحوه صحیح رنگ آمیزی درب فرفورژه چگونه است؟

پس از اینکه تمامی مراحل تولید و مونتاژ قطعات فرفورژه به اتمام رسید. تمام درز های و اتصالات با مواد ویژه درزگیری شده و درب فرفورژه برای چربی زدایی آماده می گردد. درب با مواد ویژه شستشو داده شده و به مدت ۱۵ دقیقه جهت خشک شدن درون کوره رنگ قرار میگیرد، سپس درب برای پاچش پودر درون اتاق رنگ قرار گرفته و رنگ پودری با دستگاه مخصوص بر روی درب فرفورژه، پاچیده شده و مجدد در دمای ۲۲۰ درجه درون کوره قرار میگیرد. پس از اتمام این مراحل درب فرفورژه از کوره بیرون آورده شده و بعد از پتینه کاری، به منظور بسته بندی به بخش انبار فرستاده می گردد.

ویژگیهای یک درب خوب
بیشتر بخوانید

نسل جدید درب فلزی فرفورژه در سمنان

نمونه های دیگر درب فلزی فرفورژه در سمنان، درب های اند که در قسمت بالایی درب به صورت منحنی و گنبدی شکل طراحی می گردد. نمای بالای این درب ها مانند یک تاج پادشاهی در قسمت ورودی ساختمان از دور خودنمایی می کند.

به طور کلی طرح های هندسی متقارن، طرح های برگرفته از طبیعت و همچنین طرح های ترکیبی فرفورژه با شیشه، ایده های جدیدی اند که در حال حاضر در صنعت تولید انواع درب های فرفورژه ساختمانی در بازار ارائه گردیده است. هرچه فرفورژه های اعمال شده بر روی نمونه‌های درب، پیچیده‌تر باشد جذاب تر می نماید. به همین دلیل پیش بینی می کنیم میزان استقبال از طرح های شگفت‌انگیز و غیر متداول مشتریان تبریز متال در سال های اخیر بسیار بیشتر باشد.

بهترین تولیدکننده درب فرفورژه در سمنان

هیچ محدودیتی در طراحی برای درب فرفورژه پارکینگ ، عابر ، فنس ، نرده پنجره یا نرده پله وجود ندارد. میتوانید هر ایده ای را برای درب فرفورژه ساختمان خود به واقعیت مبدل کنید و به متخصصان تبریز متال بسپارید تا طرح دلخواه شما را ایجاد کنند.

شما  مشتریان عزیز تبریز متال در تولید درب فرفورژه در سمنان می توانید هر طرحی که می خواهید سفارش دهید، تبریز متال با بهره گیری از تکنولوژی روز در برش ورقهای فلزی مانند دستگاه های CNC و واترجت و … تمام محدودیت ها را برای ایجاد طرح مورد نظرتان را از میان برداشته است.

به لطف این ترکیب عالی برای درب فرفورژه (هنر دست و تکنولوژِ روز) شما هر طرحی را که برای درب ساختمان خود در ذهن تصور کنید را میتوانید بسازید! این ویژگی منحصربفرد باعث می شود آرشیتکت ها بتوانند درب هایی را در سازگاری کامل با نمای ساختمان انتخاب یا طراحی کنند.

درب-فلزی-فرفورژه-در-سمنان

درب فرفورژه، بدون نیاز به مراقبتهای ویژه!

استفاده از متریال (ترکیب آهن و چدن و در برخی موارد آلومینیوم) با کیفیت در درب فلزی فرفورژه در سمنان باعث میشود شما نیاز به صرف زمان و هزینه برای نگهداری های پس از نصب نداشته باشید.

درب فلزی فرفورژه در سمنان بطور عام و درب فرفورژه بطور خاص ؛ در برابر سرما و گرما مقاوم هستند. با آب و آتش از بین نمیروند. در برابر ضربه مقاوم هستند. در برابر نفوذ سارقین و … بیشترین ایستادگی را دارند. در طول زمان در برابر پوسیدگی و خوردگی بهترین گزینه هستند.

برخی از این تولیدکنندگان از طرح های اسلیمی و گرافیک سنتی برای ساخت و طراحی گل‌ نرده و نصب روی درب های ورودی ساختمان، پارکینگ و ویلاها استفاده می کنند.برای درب های فرفورژه تزئینی به ویژه آنهایی که در ورودی باغ و ویلا نصب می شوند، طرح های منحصر به فرد باید ارائه گردد. یکی از مدل هایی که می‌توان در این صنعت به آنها توجه داشت، مدل بال پرندگان است.

درب کشویی
بیشتر بخوانید

درب فرفورژه قیمت مناسب ؛ متناسب با بودجه شما

درب فرفورژه مناسب ترین قیمت را در مقایسه با انواع درب دارد. همچنین به دلیل وجود طرح ها و مدلهای بسیار زیاد درب فرفورژه شما میتوانید در هر رنج قیمتی یک نوع درب فرفورژه انتخاب کنید. شما میتوانید در صفحه گالری درب پارکینگ ، نمونه های متعددی از این مدل درب را ببینید.

شما میتوانید در مواردی، بدون کاهش کیفیت، با راهنمایی کارشناسان ما  تا حدودی از وزن نهایی درب مورد نظر خود بکاهید که باعث کاهش قیمت محصول نهایی خواهد شد. در انتخاب درب برای ساختمان خود همواره به این نکته توجه کنید که درب ساختمان به عنوان پیشانی نمای عمارت شما تا سالها (و شاید به اندازه عمر آن) معرف زیبایی و کیفیت عمارت شما خواهد بود. توجه به این مهم ، شما را در انتخاب دربی شایسته عمارتتان یاری خواهد کرد.

تفاوت درب فرفورژه با درب لیزری

اولین تفاوت درب فرفورژه با درب برش لیزری، امنیت آن ها است. درب های فرفورژه اغلب در مقابل نفوذ سارقین امنیت کم تری دارند اما دربهای برش لیزری دارای مقاومت و دوام فوق العاده زیادی می باشند. و حدودا غیر قابل نفوذ هستند. با توجه به اینکه انواع درب فلزی ساختمانی جهت نصب در شرایط گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. برای دربهای تولید شده با فناوری برش لیزری به سهولت می توان شیشه های سکوریت دوجداره نشکن استفاده نمود. این شیشه ها در بین بستر چهارچوب قرار می گیرند. و در برابر ضربه یا نفوذ، خیلی مقاوم می باشند.

در خرید درب فرفورژه دقت کنید

در طول این مقاله سعی کردیم شما را با درب فرفورژه آشنا کنیم و ویژگیهای آن را بطور کامل شرح دادیم. ولی ذکر یک نکته بسیار مهم در این زمینه ضروری است: محصول خوب زمانی بدست می آید که شما از متریال خوب استفاده کرده باشید، از هنر دست آهنگردان باتجربه بهره ببرید، از دانش فنی کافی برخوردار باشید، مجهز به ابزار و دستگاه هایی با تکنولوژی روز باشید، و از همه مهمتر و حلقه اتصال تمام موارد بالا , تجربه در ساخت و تولید یک محصول است.

تبریز متال : بیش از چندین سال تجربه در طراحی تولید درب فرفورژه

مجموعه تبریز متال با تکیه بر مهارت و تجربه تیم فنی و تولید و همچنین تجهیز به تکنولوژی روز برای ساخت انواع درب فرفورژه، حفاظ پنجره، فنس، نرده پله، پله پیچ و حفاظ روی دیوار با شعار کیفیت در تولید درب های فلزی مشغول به فعالیت میباشد.