معایب و مزایای درب فلزی
07
دی

معایب و مزایای درب فلزی

درب فلزی

درب فلزی، یک محصول ساختمانی است که در طرح ها و مدل های متنوع، از جنس های مختلف و توسط تولیدکنندگان و صنایع گوناگون طراحی و به بازار ارائه می شود. معایب و مزایای درب فلزی را در این سایت بررسی میکنیم. درب های فلزی بسته به اینکه چه ابعاد و اندازه ای دارندقیمت های متفاوتی دارند.

درب فلزی ساختمان به عنوان درب حیاط، درب پارکینگ ، درب ورودی مجتمع های مسکونی یا آپارتمان ها معمولاً به کار می رود. در حال حاضر تنوع مدل هایی که از درب حیاط یا درب ورودی ساختمان در بازار وجود دارند، گسترده است. انتخاب و خرید درب فلزی مقوله ای است که کاملاً سلیقه ای است . همچنین خریداران بر اساس نوع درب هایی که می پسندند، آن ها را خریداری می کنند.

اگر تا به حال برای خرید درب فلزی ساختمان به فروشگاه های درب مراجعه کرده باشید حتماً علاوه بر تنوع، طرح ها و رنگ های جدید توجه شما را به خود جلب کرده اند. درب فلزی ساختمان، یک نوع از این درب ها است. البته درب های ورودی از جنس های مختلف نظیر چوب و فایبرگلاس نیز ساخته می شوند . هر یک  دارای معایب و مزایایی هستند.

ویژگی ها ، مزایا و معایب درب فلزی ساختمان

اولین چیزی که در نظر بینندگان نمای بیرونی ساختمان جلوه می کند، طرح و مدل درب فلزی ساختمان است. درب فلزی صرف نظر از اینکه در محل پارکینگ یا حیاط یا ورودی مجتمع مسکونی یا اداری نصب شود، نقش بسزایی در زیبایی نمای بیرونی یک ساختمان ایفا می کند. اگر خود را به جای مخاطبان قرار دهید خواهید دید که زیبایی درب حیاط، اهمیت زیادی دارد.

درب ریلی یا کشویی
بیشتر بخوانید

بسیاری از مشتریان درب فلزی ساختمان ترجیح می دهند نوعی از درب را خریداری کنند که علاوه بر حفظ زیبایی نمای بیرونی، امنیت و … را برای آن ها تضمین کند.

انواع درب حیاط و درب فلزی ساختمان با فناوری های مدرن و طرح های زیبا سازگار با معماری های امروزی ساخته می شوند. اکثر تولید کنندگان درب فلزی ساختمان سعی دارند انتظارات مشتریان را از محصولات مرغوب برآورده سازند.

یکی از مزیت های خرید درب فلزی ساختمان و نصب آن در محل ورودی درب حیاط یا درب پارکینگ، سفارشی سازی مطابق با سلیقه مشتریان است.  انواع درب های ساختمانی که در این مجموعه صنعتی تولید می شوند متنوع هستند .

همچنین این محصولات طبق مدل درخواستی و سلیقه مشتریان، به صورت کاملاً سفارشی تولید می شوند.

 

قیمت و وزن درب فلزی

قیمت درب فلزی ساختمان و نصب درب ساختمانی ، دو چالش بزرگ در این زمینه هستند. قیمت انواع درب فلزی ساختمان در مقایسه با درب های ورودی که از جنس چوب ساخته شده اند، گران تر است. وزن درب فلزی حیاط یا درب ورودی ساختمان در مقایسه با درب های چوبی، سنگین تر است. به همین دلیل نصب این درب ها به نیروی کار حرفه ای و متخصص نیاز دارد