معایب و مزایای درب فلزی
07
دی

معایب و مزایای درب فلزی

درب فلزی

درب فلزی یک محصول ساختمانی می باشد. که در طرح ها و مدلهای متنوع از جنس های گوناگون و بوسیله تولیدکنندگان و صنایع گوناگون طراحی و به بازار ارائه می شود. معایب و مزایای درب فلزی را در این سایت بررسی می نماییم. درب های فلزی بر اساس اینکه چه ابعاد و اندازه ای دارند. قیمت های متفاوتی دارند. درب فلزی ساختمان به عنوان درب حیاط، درب پارکینگ، درب ورودی مجتمع های مسکونی یا آپارتمان ها معمولاً به کار برده می شود. در حال حاضر تنوع مدل هایی که از درب حیاط یا درب ورودی ساختمان در بازار وجود دارند، گسترده است. انتخاب و خرید درب فلزی مقوله ای است که کاملاً سلیقه ای است. همچنین خریداران بر اساس نوع درب هایی که می پسندند، آن ها را خریداری می کنند.

اگر تاکنون برای خرید درب فلزی ساختمان به فروشگاه های درب مراجعه نموده اید.  حتماً علاوه بر تنوع طرح ها و رنگ های جدید توجه شما را به خود جلب نموده اند. درب فلزی ساختمان یک نوع از این درب ها است. البته درب های ورودی از جنس های مختلف نظیر چوب و فایبر گلاس نیز ساخته می شوند. هر یک دارای معایب و مزایایی می باشند.

معایب و مزایای درب فلزی ساختمانها

اولین موردی که در نظر بینندگان نمای بیرونی ساختمان جلوه می نماید. طرح و مدل درب فلزی ساختمان است. درب فلزی صرف نظر از اینکه در محل پارکینگ یا حیاط یا ورودی مجتمع مسکونی یا اداری نصب گردد. نقش بسیار زیادی در زیبایی نمای بیرونی یک ساختمان فراهم مینماید. اگر خود را به جای مخاطبان قرار دهید خواهید دید که زیبایی درب حیاط، اهمیت زیادی دارد.  اکثر مشتریان درب فلزی ساختمان ترجیح می دهند نوعی از درب را خریداری نمایند. که علاوه بر حفظ زیبایی نمای بیرونی، امنیت و… را برای آن ها تضمین کند.

بهترین جنس درب ضدسرقت
بیشتر بخوانید

معایب-و-مزایای-درب-فلزی
کلیه حقوق برای تبریز متال محفوظ است. توسعه وطراحی سایت در تبریز وب سایت، بهینه سازی و سئو سایت در تبریز سئو
انواع درب حیاط و درب فلزی ساختمان با فناوری های مدرن و طرح های زیبا سازگار با معماری های امروزی ساخته می شوند. اکثر تولید کنندگان درب فلزی ساختمان سعی دارند انتظارات مشتریان را از محصولات مرغوب برآورده سازند. یکی از مزابای خرید درب فلزی ساختمان و نصب آن در محل ورودی درب حیاط یا درب پارکینگ، سفارشی سازی بر اساس سلیقه مشتریان می باشد.  انواع درب های ساختمانی که در این مجموعه صنعتی تولید می شوند متنوع هستند. وهمچنین این محصولات طبق مدل درخواستی و سلیقه مشتریان، به صورت کاملاً سفارشی تولید می شوند.

کاربرد سی ان سی در درب فلزی

کاربرد سی ان سی به حوزه های گسترده ای در صنعت متصل شده است. درست کردن قطعه های کوچک تزیینی از چوب، برش دادن چوب با طرح و فرم مورد نظر، حکاکی کردن متن دلخواه بر روی قطعات چوب ام دی اف، حکاکی کردن نقشه های سه بعدی بر روی سطوح چوب، ساخت مبل و درب فلزی از کاربرد های دستگاه سی ان سی است.

معایب و مزایای درب فلزی در ساختمان

درب های فلزی پرطرفدارترین درب های ساختمانی می باشند. که ازلحاظ دوام، استحکام، طول عمر و امنیت برای ساختمان در سطح بسیار ایده‌ آل قرار دارند. هزینه تعمیرات و نگه داری درب های فلزی در مقایسه با درب های چوبی بسیار اندک است. چنانچه سطح درب های فلزی خراشیده شود. و یا رنگ برخی از بخش های آن از بین برود. با ابزارهای بسیار ساده می توان آن را ترمیم نمود.

پنجره ارسی
بیشتر بخوانید

قیمت و وزن درب فلزی

قیمت درب فلزی ساختمان و نصب درب ساختمانی ۲ چالش بزرگ در این مورد هستند. قیمـت انواع درب فلزی ساختمان در مقایسه با درب های ورودی که از جنس چوب ساخته شده اند. گران تر می باشد. وزن درب فلزی حیاط یا درب ورودی ساختمان در مقایسه با درب های چوبی، سنگین تر است. به همین دلیل نصب این درب ها به نیروی کار حرفه ای و متخصص نیاز دارد

برای اطلاعات بیشتر با : ۰۹۱۹۳۰۹۳۶۹۸ تماس حاصل فرمایید